Teknoloji

Pokemon UNITE Yılbaşı Kutlamaları Başlıyor

TiMi Studio Group tarafından geliştirilen ve The Pokemon Company tarafından yayınlanan Pokemon Unite, dünya çapında milyonlarca aktif oyuncuya sahip. 2023 yılı yaklaşırken yapılan duyuru ile Pokémon Birleştir Yılbaşı kutlamaları başlıyor. Detaylar burada.

Pokemon UNITE Yılbaşı Kutlamaları Önümüzdeki Hafta Başlıyor

Dünya çapında 100 milyondan fazla indirilen Pokemon UNITE, yeni yıl için heyecan dolu. Oyun içi güncellemeler, ünlü Pokemon Dragapult’un çıkışı, gayretli 13. Çağ ve çok daha fazlası ile yeni yıl kutlamaları başlasın!

Dragapult Yakında Pokemon UNITE’a Geliyor

Bugüne kadar bir sır olarak kalan Pokemon Dragapult, 29 Aralık 2022 itibarıyla Pokemon UNITE ekibine dahil edilecek. Dragapult, sahada koşarak rakiplerine saldırmak veya saklanıp onları pusuya düşürmek için kurnaz hareketlerde ustalaşan saldıran bir Pokemon. Destroy Strike, Unite Move ile Dreepys’i fırlatarak rakiplerine baskın yapar.

Ancak yeni yıl kutlamalarında çabalarına devam etmek isteyenler öfke maçlarında çaba göstererek 26 Aralık 2022 ortaları ve 6 Şubat 2023 tarihlerinde Buzzwole liderliğindeki Kırmızı Takım veya Cindeace liderliğindeki Mavi Takım’a katılabilirler. ve grupları için puan kazanıyor.

Battle Pass 13. Dönemle Harika Bir Yol Alın

Eğitmenler, 26 Aralık 2022 ortası ile 3 Mart 2023 arasında geçerli olacak olan Challenge Pass’ın 13. Dönemi boyunca fantastik kahraman temalı ödüller alabilir. Ödüllerin arasında, Dark Hero Shape: Buzzwole ve Dark Hero Set Trainer moda öğeleri duruyor dışarı. Oyun içi mağazada diğer Pokemonlar için yeni Holojiler de mevcuttur. Ayrıca Efor Biletinin 13. Döneminde eğitmenleri kahraman temalı yeni etkinlikler bekliyor. Kaçırmamak için oyun içi haberleri takip etmeyi unutmayın!

Battle Pass Sezon 12’de 70. ve 120. Seviyelerde Aurora Setleri almak için haftalık çaba görevlerinizi 26 Aralık 2022’ye kadar tamamlayabilirsiniz.

Urshifu Artık Pokemon UNITE’da Mevcut

Çok taraflı bir pokemon olan Urshifu, iki farklı oynanış seçeneği ile sahalara çıkıyor. Kubfu olarak, Ruthless Strike hareketini öğrenirsiniz ve Kubfu One Strike Form, yıkıcı tek atışlar sağlayan Urshifu’ya dönüşür. Ancak Waterfall Strikes hareketini öğrenirseniz Kubfu, arka arkaya vuruşlar gerçekleştiren Rapid Strike Style Urshifu’ya dönüşür.

Yeni Yılla Birlikte Gelen Yeni Hediyeler ve Eşyalar

Yılbaşı kutlamaları ile birlikte Pokemon UNITE’a iki yeni eşya geliyor. Biri, üç temel şarjdan sonra Pokemon’unuzun temel baskın hızını kısaca artıran Radyasyon Ateş Eşarpıdır; bir diğeri ise, saldırıya dayalı temel yüklerle verilen hasarı belirli bir ölçüde eşitleyen ve HP’yi geri kazandıran Absorbent Crown’dur.

Yeni yılda hediye vermeyi de unutmayan Pokemon UNITE, çeşitli ödüller ve oyun içi hediyelerle renk katıyor. 24 Aralık 2022 ile 2 Ocak 2023 tarihleri ​​arasında her gün oyuna giriş yaparak 7 günlük sınırlı lisans özel hediyeleri alabilirsiniz. Ancak 23 Aralık 2022 ile 1 Ocak 2023 tarihleri ​​arasında oyuna giriş yaparak, çeşitli hediyelere sahip olabileceğiniz Yeni Yıl çarkını çevirebilirsiniz. Tüm bu hediyelere ek olarak 26 Aralık – 1 Şubat tarihleri ​​arasında toplam 7 gün oyuna giriş yaparak Unite lisansı ile kiralık Holo suit sahibi olabilirsiniz.

Tüm bu heyecanlı etkinlikleri ve ikramları kaçırmamak için hemen Pokemon UNITE’a girin ve güncellemelerin tadını çıkarırken yeni yıl heyecanının tadını çıkarın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu